Наминайко > Новини > ТМ «Наминайко» отримала перше місце у публічному рейтингу конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні за 2013 рік

ТМ «Наминайко» отримала перше місце у публічному рейтингу конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні за 2013 рік

Фаворити УспіхуТМ «Наминайко» визнана лідером ринку України за результатами опитувань конкурсу “Фаворити Успіху” в категорії «Гаряча випічка».

При визначенні Фаворитів Успіху, насамперед, враховується думка пересічних споживачів, а також експертів та представників творчої і ділової еліти країни. Такий конкурс  покликаний виділити найкращих і найбільш улюблених громадськістю товарів та послуг українського ринку. Результати затверджуються маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходять ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Організатори конкурсу висловили подяку всім респондентам опитувань конкурсу, учасникам експертних журі: “Вдячні усім, хто знайшов час і натхнення взяти участь у визначенні Фаворитів. Саме завдяки вашій думці стали відомі найбільш популярні торгові марки 2013 року. Вони будуть рекомендуватися в якості найкращого вибору і в новому, 2014 році”,  – зазначили організатори конкурсу. – Переможцями рейтингу щорічно стають номінанти, які отримали найбільшу довіру та підтримку українців протягом усього року. Рейтинги отримані за результатами опитувань відображають реальні споживчі переваги й показують динаміку змін смаків громадськості. Лідери рейтингу “Фаворити Успіху” – це завжди найкращі та найбільш якісні торгові марки в своєму ринковому сегменті. Це підтверджується масштабною підтримкою з боку громадськості, яка є найважливішою рекомендацією для тих, хто завжди прагне брати від життя тільки найкраще!”