Наминайко > Новини > Додаткове навчання технології випікання від ТМ «Наминайко»

Додаткове навчання технології випікання від ТМ «Наминайко»

_MG_6611

ТМ «Наминайко» розпочала проект по підвищенню якості продукції в місцях продажу. З цією метою компанія сформувала штат регіональних технологів, які перевіряють якість вже випеченої продукції на вітринах точок всієї мережі.

«Раніше ми покладались на те, що власник сам зацікавлений у контролі за якістю продукції та дотриманням технологій випікання, тому проводили  майстер-класи для пекарів тільки на етапі запуску нових точок, – розповіла директор ВП «Завод хлібобулочних напівфабрикатів» ПАТ «Концерн Хлібпром» Галина Куліковська. – Адже для отримання продукції високої якості достатньо просто дотримуватись інструкцій по технології випікання. Але з тих чи інших причин, як виявилось, деякі точки не можуть забезпечити виробам належну якість. В допомогу їм ми тепер маємо технологів – з великим досвідом у хлібній галузі та відповідною кваліфікацією. Такому фахівцю достатньо побачити продукцію, щоб зрозуміти, які стандарти порушуються пекарем і що необхідно виправити в даній ситуації.

Треба сказати, що до цього часу до нас по повторне навчання рідко самостійно звертались франчайзі. Це ставалось переважно тоді, коли змінювався персонал на точці. Але тепер ми самі заохочуємо власників кутків випікання викликати до себе технолога. Бо якщо втратити момент і продати споживачу пересушену або недопечену слойку – вдруге він не повернеться і більше того, вже не матиме довіри до цього підприємця, і загалом до торгової марки. Тож ми пішли на додаткові витрати, щоб забезпечити у всіх точках високу якість готової продукції, таку, як вона є на наших власних точках».

Завдяки впровадженню проекту з незалежного контролю за якістю очікується значний ріст продажів випічки на точках випікання.