Наминайко > Новини > ТМ «Наминайко» впровадив виробництво датської випічки

ТМ «Наминайко» впровадив виробництво датської випічки

A1_hlop4uk (2)

З 5 вересня «Концерн Хлібпром» змінив рецептуру виготовлення лінійки солодкої продукції для ТМ «Наминайко», впровадивши виробництво напівфабрикатів для випічки з плундерного тіста.

За словами заступника директора з комерційних питань Заводу хлібобулочних напівфабрикатів Галини Куліковської для виробництва 14 виробів діючого асортименту компанія використала автентичні датські рецепти і таким чином додала виробам апетитної соковитості та ніжності. Технологію для виробництва тестували на підприємстві також імениті іноземні технологи.

«Датська випічка в Україні не випадково така популярна, – розповіла Галина Куліковська. –  ЇЇ секрет, власне, у плундерному тісті, яке додатково збагачується цукром та яйцями,  що  надає продукції такого яскравого смаку та довше зберігає всі властивості випічки. Булочки з «датського» тіста (за країною походження), мають  тільки для них характерну приємно тягучу м’якушку з крупними порами».

Ціна вже дорожчої за собівартістю солодкої продукції ТМ «Наминайко» не змінюється ні для партнерів, ні для кінцевого споживача.