Наминайко > Новини > Новий цех начинок для випічки ТМ «Наминайко»

Новий цех начинок для випічки ТМ «Наминайко»

На виробничому підрозділі «Завод хлібобулочних напівфабрикатів» запрацював власний цех з виробництва начинок для  випічки ТМ «Наминайко». На ньому встановлено сучасне європейське обладнання, на якому вже зараз виготовляється до 45 тонн начинок в місяць.

«Головна перевага власного цеху начинок – це можливість прослідкувати за якістю продукції на усіх етапах виробництва, – розповів начальник Цеху начинок для випічки Дмитро Назарко, –– сировина  проходить кілька етапів контролю, у тому числі в нашій лабораторії.

Далі в залежності від виду начинки її миють, очищують, подрібнюють чи проводять термічну обробку. Треба зазначити, що ми закуповуємо натуральні  м’ясо, сир, овочі та фрукти для начинок  тільки у перевірених постачальників. У результаті маємо високоякісні солені або солодкі начинки власного виробництва, які використовуються для випікання здоби і слойок ТМ «Наминайко». Людське втручання в процес мінімалізоване – цех обслуговує усього 12 працівників».

До того ж наявність власного цеху дозволяє підприємству доволі оперативно реагувати на зміни у вподобаннях споживачів, бо забезпечує достатню гнучкість виробництва при зміні складових начинки.

«Обсяг інвестицій в обладнання нового цеху склав 1,5 мільйони грн, – розповів начальник управління будівництва, технічного забезпечення та експлуатації ПАТ «Концерн Хлібпром» Павло Вишневський. – Цех облаштовано згідно вимог принципів НАССР – однієї з найсучасніших та найавторитетніших міжнародних систем забезпечення та контролю безпеки харчових продуктів».