Наминайко > Новини > ТМ «Наминайко» постачатиме слойки в «Міжнародну клініку відновного лікування»

ТМ «Наминайко» постачатиме слойки в «Міжнародну клініку відновного лікування»

ТМ «Наминайко» відтепер постачатиме слойки та хліб до «Міжнародної клініки відновного лікування» за методом Козявкіна В.І. (м. Трускавець. Львівська обл.). Асортимент продукції складається з 10 позицій солодкої слойки та 3 позицій європейського хліба.

«У клініці дуже прискіпливо відносяться до підбору постачальників, – коментує  Адріан Міклош, начальник відділу розвитку франчайзингових продажів ПАТ “Концерн Хлібпром”, – представники клініки продемонстрували, що турбуються про своїх пацієнтів у всіх аспектах їх перебування в закладі».

У «Міжнародній клініці відновного лікування», зокрема, проходять реабілітаційне лікування неповносправні дітки.

 

Довідка:

«Міжнародна клініка відновного лікування» за методом Козявкіна В.І. (м. Трускавець) розпочала роботу у 1993 році. Даний метод реабілітації розроблений понад 20 років тому і офіційно визнаний в Україні. Понад 35 тисяч пацієнтів, хворих на дитячий церебральний параліч, з 53 країн світу пройшли таке лікування. Підвищення активності спостерігається у 98% пацієнтів. Основною метою лікування є підвищення якості життя пацієнтів та їх максимальна побутова адаптація.