Наминайко > Новини > Торгова марка «Наминайко» провела всеукраїнську зустріч франчайзі у Львові

Торгова марка «Наминайко» провела всеукраїнську зустріч франчайзі у Львові

15 жовтня у Львові відбулась зустріч партнерів торгової марки «Наминайко». Кілька десятків франчайзі та дистриб’юторів з різних регіонів України з’їхались до Львова на запрошення компанії, щоб більше дізнатися про торгову марку, побувати на сучасному, повністю автоматизованому заводі, сертифікованому за принципами НАССР та пройти майстер-клас по випіканню слоїстих виробів.

Гості також мали нагоду спробувати асортиментні новинки ТМ «Наминайко» й висловили свої пропозиції щодо оригінальних начинок, які, на їхню думку, користуватимуться попитом у споживачів.

«Головна мета зустрічі – підвищити лояльність франчайзі до торгової марки «Наминайко». – розповіла керівник управління продажами напівфабрикатів «Наминайко» Галина Куліковська. –

Протягом робочої міні-конференції наші партнери обмінялись власним досвідом щодо найбільш ефективної організації кутків випікання. Також було обговорено важливість дотримання стандартів роботи у трьох головних аспектах: обладнання, персонал та продукт. Зі стандартами ТМ «Наминайко» приватні підприємці отримують детальні покрокові рекомендації щодо ведення бізнесу, що дозволяє зробити їхню роботу максимально ефективною,  уникнути типових проблем початківців  та отримати прибутки за найкоротший час.

Ми плануємо продовжити практику таких заходів для наших партнерів, адже вони сприяють тіснішій взаємодії з підприємцями з різних регіонів України».

Зустріч франчайзингових партнерів компанії завершились екскурсією по Львову та вечіркою з конкурсами та розвагами.